074-708-70-31

שירותי לוגיסטיקה לעסקים

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מציעה לכם שירותי לוגיסטיקה לעסקים, אשר כוללים שרותי אחסון, הפצה, ושרותים נלווים נוספים כגון אריזה, סימון, הדבקה ועוד. שירותי לוגיסטיקה לעסקים מותאמים באופן מושלם לכל עסק, תוך הבנת צרכי העסק וצרכי הלקוח. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ הוקמה במטרה לשפר את תחום ההובלות.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

אנו מתמחים בהעברת דירות, משרדים, מפעלים ושרותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ. אנו שמים דגש על איכות השרות, מענה מקיף לצרכי לקוחותינו, עבודה מקצועית ברמה גבוהה ויחס אישי ואדיב לכל לקוח. כאשר צריך לשנע עסק, הדבר עשוי להיות מאוד מלחיץ. השרות שיצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ נותנים, מסיר דאגה מליבם של בעלי העסק וכל התהליך עובר בנינוחות ובלי לחצים מיוצרים. אנו נותנים תמורה מלאה לכספכם ואף הרבה יותר. הינכם יכולים לסמוך עלינו בלב שלם שתקבלו את השרות הטוב ביותר במחיר הוגן ותחרותי. שירותי לוגיסטיקה לעסקים  של יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ זה בדיוק מה שהעסק שלכם צריך.

השרות האמין, ההוגן, המקצועי והאישי הוא היתרון הגדול שלנו. שירותי לוגיסטיקה לעסקים, שרותי אחסון לעסקים ושרותי הובלה לעסקים נועדו לעסקים בכל סדר גודל ולכל כמות של פריטים. 

אנו עושים מאמצים על מנת לפשט כל תהליך מורכב על ידי סידור נכון של הפריטים, סימונם, עטיפתם ואריזתם. אנו נותנים אחריות מלאה על עבודתנו מתוך אמונה שלמה כי שרות ללקוח הוא הדבר החשוב ביותר ומתוך ידיעה כי לנו יש את הנסיון והכלים הדרושים על מנת לתת ללקוחותינו את השרות הטוב ביותר, על כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. המוניטין שלנו הוא איכות השרות שלנו.

אנו נדאג לאסוף את התכולה או הציוד שלכם, במידת הצורך נארוז, נאחסן במקום בטוח ומאובטח ונחזירו כשתבקשו לעשות כן. תקבלו שרות מעולה מקצועי ומהיר, יחס אישי ואדיב ומחירים הוגנים. הציוד שלכם חשוב לנו באותה מידה שהוא חשוב לכם, לכן אנו דואגים לתת שרותי לוגיסטיקה ואחסון הטובים ביותר, כדי שכל פריט ישאר בטוח ושלם. יש לנו צוות מיומן ומקצועי, ציוד חדשני ומתקדם, כל זה על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: