074-708-70-31

שירותי הפצה לעסקים

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא חברה אשר הוקמה במטרה לשפר את תחום ההובלות והשליחויות. אנו מתמחים בתחום שירותי הפצה לעסקים, שירותי אחסון, לוגיסטיקה לעסקים, העברת דירות, משרדים, מפעלים ושרותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מיומנים בשליחויות במסירה אישית, שליחויות ומסמכים בעלי רגישות גבוהה, מסירות משפטיות וכדומה.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

הלקוחות שלנו יכולים לנהל מעקב און ליין אחר המשלוח שלהם בכל רגע נתון וגם לקבל מענה אנושי אישי ואדיב. אנו קשובים וזמינים עבור לקוחותינו גם באתר וגם בטלפון. מבין מגוון שרותים שאנו מספקים, שירותי הפצה לעסקים, הוא שרות VIP. שירותי הפצה לעסקים מעניקים פתרונות היקפיים, החל ממסמכים ועד לפריטים בכל סדר גודל. לחברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ יש סל שרותים מקיף וחדשני, מותאם בצורה מושלמת לצרכיהם הדינמיים של לקוחותינו, והם שנותנים מענה אמיתי לכל סוגי העסקים. התאמת השרות ללקוח היא המומחיות שלנו.

הצוות של יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ הוא צוות מיומן, מקצועי ואמין וניתן לסמוך עליו בכל הקשור אל שירותי הפצה לעסקים, בין אם מדובר במסמך רגיש, או בחפצים שונים.

עולם העסקים לעולם אינו נח, לכן חשוב לנו לספק את הצרכים החיוניים ביותר של לקוחותינו העסקיים בכל הקשור ללוגיסטיקה ולהפצה. צי הרכבים שלנו עונה על מגוון צרכים של לקוחותינו ויש לנו את היכולת לשנע כל סוג של משלוח, בכל גודל, והכי חשוב הוא, שכל מכתב, מסמך, משלוח, או כל דבר אחר, יגיעו בשלמות ובבטחה אל יעדו. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ משנעת גם משלוחים גדולים וכבדים בכלי רכב מותאמים וגם הם יגיעו שלמים וללא פגע.

כל הצוות המקצועי שלנו קיבל תדרוך והכשרה מתאימה, אשר מאפשרת לכל עובד להיות מיומן ומקצועי. כל המשלוחים ושרותים שאנו נותנים, מגובה בביטוח מקיף, דבר אשר מגן עלינו ועל לקוחותינו מפני נזק אפשרי. אנו מספקים שרותים לכל חלקי הארץ ועובדים בפריסה ארצית. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא חברה שמספקת שירותי אחסון, לוגיסטיקה והפצה לעסקים ברמה גבוהה ומציעה לכם ליווי ומעקב מלאים משלב ההזמנה ועד מסירת אחרון המשלוחים.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: