074-708-70-31

שירותי אריזה

שירותי אריזה בזמן מעבר דירה, משרד או עסק, הפכו להיות מאוד פופולריים וגם משתלמים מכל בחינה אפשרית. במקום לבזבז ימים ארוכים על אריזת חפצים בבית או במשרד, ניתן לקבל שירותי אריזה על ידי יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה הוקמה במטרה לשפר את תחום ההובלות וכל הקשור לתחום זה.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

אנו מתמחים בהעברת דירות, משרדים, מפעלים, שירותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ. שירותי אריזה מאפשרים לכם לחסוך בזמן, במשאבים ולהתפנות לעשיית דברים החשובים לכם באמת. 

שירותי אריזה נאותים דורשים תכנון, ארגון ותשומת לב, לכן כשהדבר נעשה על ידי חברה מקצועית ואנשי צוות מיומנים, זה חוסך לכם ימים רבים של עבודה ובעיקר לחץ. מאוד חשוב לארוז כל פריט באופן מתאים על מנת להגן עליו. לנו יש מגוון גדול של חומרי אריזה, אביזרים, כלים חדשניים, יכולת ומיומנות על מנת לבצע אריזה נאותה. והכי חשוב שיהיה סדר, לכן כל דבר שנארז על ידי יצקאן הובלות ולוגיסטיקה יהיה מסודר ומסומן, כך שבזמן פריקה יתאפשר סידור מהיר ויעיל של הדברים. אנו מלווים את לקוחותינו על ידי מתן עצות וטיפים עוד לפני שאנו מגיעים לבצע אריזה.

ביום ההובלה, אנו נגיע עם הצוות המעולה שלנו ותוך שעות ספורות הכל יהיה ארוז בצורה הטובה ביותר, עד הפריט האחרון. לא תצטרכו לשרוף זמן יקר, לא תצטרכו להכנס לסטרס, אלא פשוט למקד את תשומת הלב והמשאבים שלכם בדברים חשובים. שרות אריזה הוא שרות נוח ויעיל שהפך להיות חלק אינטגרלי מכל הובלה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני, כבר משיחת הטלפון הראשונה תוכלו לזהות את האדיבות ולהבין שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמיתיים. כל לקוח מקבל אצלנו יחס אישי, אנו זמינים עבורכם לכל שאלה, המחירים שלנו תחרותיים והשרות שלנו הוא המוניטין שלנו. אם יש לכם רהיטים שדורשים פירוק והרכבה, יש לנו נגר מקצועי שיעשה את העבודה. נעשה את המיטב שלנו לספק לכם כל שרות שאתם זקוקים לו. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא חברת הובלה שמספקת שירותי אחסון, לוגיסטיקה והפצה לעסקים ולפרטיים.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: