074-708-70-31

שירותי אחסנה

חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ הוקמה במטרה לשפר את תחום ההובלות. אנו מתמחים בהעברת דירות, משרדים, מפעלים, שירותי אחסנה ושרותי אריזה בכל רחבי הארץ. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מספקים שירותי אחסנה הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. סטנדרט האחסנה שלנו גבוה ביותר. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

יש לנו שני מרכזי אחסנה – הראשון באזור אשדוד והשני באזור קיסריה. שני מרכזי האחסנה הם קרקעיים, תקניים, יבשים, נקיים, מסודרים, מבוטחים ומאובטחים 24/7, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהחפצים שלכם נמצאים בידיים טובות. האיכות, האמינות, המקצועיות והשרות בכל הקשור אל שירותי אחסנה שלנו, הם הדברים אשר מנחים אותנו בשגרת העבודה שלנו יום יום. אנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיע הטוב ביותר. 

שירותי אחסנה מיועדים לתכולות דירה, לרהיטים, לתכולת משרד, לסוגי ציוד שונים ועוד. המחסנים שלנו מאווררים ונקיים כך שאין כל חשש שמשהו יהרס או יפגע. כמו כן, ישנה הגנה מפגעי מזג האויר, מרטיבות ומחרקים. והכי חשוב, הכל מאובטח, מבוטח, שמור ומבוקר. התכולה שלכם או כל ציוד אחר יקבלו אצלנו יחס וטיפול אישיים כדי שתוכלו להוציא את התכולה שלכם בדיוק במצב שהכנסתם. בנוסף, אצלנו תוכלו לקבל יעוץ וליווי על מנת לבצע אחסנה חסכונית ככל האפשר. כשרות נלווה לשרות אחסנה, אנו מציעים אפשרויות אריזה והובלה.

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא חברת הובלות אשר מספקת שירותי אחסון, לוגיסטיקה והפצה לעסקים. היתרון הגדול שלנו היא השרות והיחס ללקוח. המקצועיות שלנו הוא השקט הנפשי שלכם. הלקוחות שלנו מקבלים ביטוח תכולה הטוב ביותר שקיים בענף ואבטחה אנושית במהלך כל שעות היום והלילה. כמו כן, הצוות שלנו זמין עבורכם לכל שאלה או בקשה.

ניתן לראות כי לאחרונה חל גידול במספר האנשים שמחפשים מקומות להחסנה בקרב העסקים והפרטיים, למשל בעלי חנויות שמבקשים לאחסן חלק מהסחורה, אנשים שעושים רילוקיישן לשנה או יותר, עסקים שרוצים לאחסן ציוד משרדי שאינו בשימוש ועוד אין ספור שימושים. אנו מבינים כי בסיום האחסון, החפצים שלכם צריכים להיות בדיוק באותו המצב שהכנסנו אותם, לכן, אנו מקפידים שתנאי האחסון אצלנו יהיו הטובים ביותר שתוכלו למצוא.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: