074-708-70-31

שירותי אחסון לעסקים

חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ הוקמה במטרה לשפר את תחום ההובלות. אנו מתמחים בהעברת דירות, משרדים, מפעלים ובשרותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא חברה מומחית בתחום הובלת לעסקים וגם שירותי אחסון לעסקים. שרותי האחסון שלנו כוללים אחסון של רהיטים, אחסון של מוצרי חשמל וכל פריט אחר שדורש אחסון. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מספקת שרותי הובלה וכן שירותי אחסון לעסקים גם למגזר העסקי וגם למגזר הפרטי. אנו מכירים מקרוב את התחום, מכירים את אזורי העבודה, את הרחובות הבעייתיים, יודעים להתמודד היטב עם בעיות שעשויות לצוץ בדרך ולוקחים אחריות מלאה על כל הובלה ושרותי לוגיסטיקה נלווים.

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מקפידה על מצויינות בתחום מתן שרות וזה מה שעושה את כל ההבדל. השרותים שאנו מעניקים ללקוחותינו כוללים קודם כל יעוץ, הדרכה וליווי אישיים, מענה לשאלות והתלבטויות, וכן שירותי אחסון לעסקים, שרותי הובלה לעסקים ולפרטיים ושרותים נלווים נוספים. 

יתרונותינו על פני מתחרינו הם: אצלנו תקבלו הגנה מלאה על המוצרים שלכם, אנו עומדים בתקני בטיחות, אנו זמינים ונגישים עבור לקוחותינו בכל שעות היממה, אנו עושים שימוש בכלים ואביזרים טכנולוגיים מתקדמים ולא ניתן להתחרות באמינות שלנו, במסירות, באכפתיות ובמקצועיות. אנו שמים דגש על מצויינות בכל סוג של עבודה. הציוד והריהוט שלכם יקבלו הגנה מלאה, כיוון שאנו דואגים לעטוף בצורה נאותה כל פריט ולהגן עליו מפני מכה אפשרית. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מספקת שירותי אחסון לעסקים ולוגיסטיקה והפצה לעסקים תוך הקפדה על כל הפרטים הכי קטנים. עם יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ אתם יכולים להיות בטוחים שהדברים שלכם בידיים טובות.

כל שנותר לכם לעשות זה פשוט להירגע ולסמוך עלינו. הרהיטים, מוצרי החשמל ושאר המוצרים או הציוד שלכם יאוחסנו במקום מאובטח ומאוורר. השרות שלנו אדיב ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, דבר אשר ממקם אותנו כחברה מובילה בתחום ההובלות והאחסון לעסקים בארץ. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא חברה עם נסיון עשיר וצוות עובדים מיומן שנותנת שרות מקיף, אמין ומקצועי למגוון עסקים בכל סדרי גודל.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: