074-708-70-31

הובלת משרדים

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מבצעת הובלת משרדים מכל סוג ובכל סדר גודל. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה הוקמה במטרה לשפר את תחום ההובלות. אנו מתמחים בהעברת דירות, הובלת משרדים, מפעלים ובשרותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ. כל לקוח אצלנו חשוב ומוערך בלי קשר להיקף השרות שהוא מזמין או לכמות התכולה שהוא מבקש להוביל. הובלת משרדים נעשית בתנאים מיטביים, על ידי צוות מיומן, כשכל הציוד מבוטח בביטוח מקיף.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

ביצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ ערוכים לכל סוגי הובלות משרדים, מכל מקום ולכל מקום, משרדי קטנים, משרדי היי-טק גדולים, ציוד היקפי של משרדים, כל זה בצורה בטיחותית ואמינה על ידי צוות מיומן ומקצועי.

במידה ואתם זקוקים לאחסן את הציוד המשרדי לזמן מה בין פינוי לאכלוס, יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מציעה שירותי אחסון ולוגיסטיקה לעסקים. הציוד שלכם יהיה מבוטח ואנו נשמור על שלמותו. אנו מחוייבים לאיכות השרות ולמצויינות בביצוע כל עבודה באשר היא, תוך עמידה בלוחות זמנים, על כך יעידו לקוחותינו הרבים. העקרונות שמנחים אותנו הם טיב ואיכות השרות ללא פשרות ויישום הידע המקצועי שרכשנו עם השנים.

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא חברה אמינה ומקצועית שמקנה ללקוחותיה שקט נפשי בעת הובלת בתים ודירות, הובלת משרדים ועסקים, שירותי אחסון, לוגיסטיקה והפצה לעסקים. כל סוג של שרות שתצטרכו, ייעשה בשלווה וברוגע, תוך תכנון נכון וניצול מיטבי של הזמן והמשאבים. אנו עושים הובלות משרדים בכל חלקי הארץ. אנו אורזים ועוטפים את כל הציוד על מנת להגן עליו בהובלה. 

אנו מצטיינים במשאבינו האנושיים, במתן שרות, בציוד חדשני, בידע ובמקצועיות. הובלת משרד יכולה להפוך לעניין פשוט, כל עוד זה נמצא בתחום אחריות של יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ. שביעות רצון לקוחותינו מאוד חשוב לנו ואנו נעשה הכל על מנת להוציא עוד ועוד לקוחות מרוצים. כשמדובר על הובלת משרד, בחירת חברת הובלה הינו דבר קריטי, כיוון שמדובר בדרך כלל בציוד רגיש ויקר ערך, אשר צריך להגיע שלם אל יעדו, לכן בשום פנים ואופן לא מומלץ להתפשר על פחות מהטובים ביותר – יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: