074-708-70-31

הובלת דירות

הובלת דירות עם יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ הכי משתלמת מכל בחינה אפשרית. אנו נלווה אתכם משלב הצעת המחיר ועד הנחת הפריט האחרון בתוך ביתכם החדש. אנו ביצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ דואגים לא רק להובלה עצמה אלא גם לביטוח מקיף, לצוות מלא ומיומן כולל מנהל עבודה, לנגר אשר ייתן שרותי נגרות של פירוק והרכבה מחדש. סטנדרט העבודה שלנו הוא גבוהה לאין שעור ביחס למרבית חברות ההובלה בארץ.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

העובדים שלנו קיבלו הכשרה מתאימה על מנת לתת שרות מקצועי ובטוח. אנו נותנים אחריות מלאה על העבודה שלנו לכל אורך הדרך. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ שמה לעצמה למטרה להצטיין בכל עבודה באשר היא, ובכך אנו מעלים את הרף בתחום ההובלות, שירותי האחסון, הלוגיסטיקה וההפצה לעסקים.

חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ הוקמה במטרה לשפר את תחום ההובלות. אנו מתמחים בהעברת משרדים, הובלת דירות, מפעלים ובשרותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ. הנהגים שלנו מכירים היטב את הכבישים והרחובות ויודעים לתמרן במידת הצורך ולהתמודד עם בעיות אפשרויות אשר עלולות לצוץ במהלך הובלת דירות.

חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מעניקה ללקוחותיה יעוץ מקצועי, מעמידה לרשותם צוות אמין ומקצועי, מציעה מחירים אטרקטיביים, וכל זה תוך מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח. 

איתנו אתם יכולים להיות רגועים כשכל הובלה, כל הפצה, או כל שרות אחר שאנו מציעים יהיו הטובים ביותר שתוכלו לקבל. כשמדובר על הובלת דירות, עניין פירוק והרכבת ארונות  וריהוט הוא עניין קריטי, אשר יכול להכריע בין הובלה מוצלחת לבין כשלון. הרהיטים שלכם חשובים לנו בדיוק כפי שהם חשובים לכם, לכן בכל הובלה יש נגר שנותן את שירותי הנגרות של פירוק והרכבה של ארונות ו/או רהיטים נוספים. 

שרותי הנגרות שלנו נעשים על ידי מומחה אשר יפרק וירכיב את הכל בצורה מהירה מקצועית ובטוחה. במידה הצורך, נספק גם שרותי מנוף. ההובלות נעשות לפי בקשת הלקוח בכל היקף אפשרי, החל מפריטים בודדים ועד בתים שלמים, משרדים ועסקים בכל סדר גודל. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ זאת הכתבות שלכם לכל סוגי הובלה ושרותי לוגיסטיקה נלווים.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: