074-708-70-31

אחסנה וניהול מלאי

שירותי אחסנה וניהול מלאי הינם מהותיים וחשובים הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים. רבים נדרשים לשירותי אחסנה וניהול מלאי לתקופת זמן כזו או אחרת. חשוב לקחת בחשבון כי מדובר בתהליך אשר דורש ידע מקצועי, ולכן על מנת להבטיח אחסנה וניהול מלאי ברמה המקצועית, המדויקת והנכונה ביותר, יש לשכור את שירותיה של חברה אשר מתמחה בתחום. יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע״מ הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בתחום ההובלות, האחסון, הלוגיסטיקה והשכרת חללי עבודה. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהציע מגוון רחב של שירותים שונים כגון העברת דירות, העברת משרדים, מפעלים, ושירותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ, ולעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב, אמין ומרוצה. כמו כן, החברה מציעה לקהל הרחב שירותי אחסנה וניהול מלאי, אחסנה וניהול מלאי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. 

שירותי אחסנה וניהול מלאי

כידוע, המלאי הינו הנכס החשוב ביותר של כל עסק. ניהול נכון של מלאי ושירותי אחסנה איכותיים ומקצועים יכולים להבטיח ניהול נכון של העסק וכמובן חיסכון מהותי בהוצאות תפעול שונות. שירותי אחסנה וניהול מלאי מתבצעים בשני אפיקים, האחד פיזי, והשני לוגי. כמו כן, ניהול מלאי כולל ארבעה תהליכים ראשיים: תהליך קבלת הסחורה, קבלת הסחורה במחשב, ניפוק סחורה, איזון המלאי במערכת.

היכולת של העסק לשלוט בתחומים שונים, ביניהם ניהול מלאי נכון, יכולה לתרום רבות לפיקוח ובקרה, שיווק אפקטיבי, חיסכון ניכר בעלויות. ניהול מלאי מקצועי מבטיח יציבות, והתנהלות נכונה לאורך כל הדרך. כמו כן, מומלץ מאוד לבצע ניהול מלאי בעזרת חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ומחזיקה אנשי צוות מנוסים, מומחים בתחום, על מנת להבטיח תוצאה מקצועית, מדויקת, ואובייקטיבית, ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות. 

כל עסק באשר הוא זקוק הן לשירותי אחסון והן לשירותי ניהול מלאי, על מנת להבטיח רצף עבודה נכון ואפקטיבי. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע״מ גאה להתמחות במתן שירותים מסוג זה עבור קהל לקוחות רחב, ולסייע לכל לקוח לנהל באופן הנכון והמדויק ביותר את המלאי. כמו כן, החברה מתמחה בתחום ההובלות, האחסון, הלוגיסטיקה והשכרת חללי עבודה. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהציע מגוון רחב של שירותים שונים כגון העברת דירות, העברת משרדים, מפעלים, ושירותי אריזה ואחסון בכל רחבי הארץ.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: