074-708-70-31

שירותי לוגיסטיקה לעסקים

אנחנו חיים בתקופה שניתן להגדירה בהגדרה הלא מדעית אך הנכונה “מטורפת”. מכל הבחינות שניתן להסתכל עליה. בריאות, חברה וכלכלה. בריאותית כמובן וההשפעה של הבריאות על הכלכלה והחברה היא עצומה. 
אין מה להכביר במילים כי כמעט כולם מושפעים מהרס הכלכלה. אך זהו מצב שלא ניתן לעשות הרבה מולו אלא כל אחד צריך לבדוק איך הוא שורד את התקופה הזאת ומחזיק את ראשו מעל המים עד שאותו גל גדול ועכור יעבור. 
הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

מאמר זה מדבר יותר אליכם, בעלי העסקים והיבואנים. הכנסות העסק שלכם בטח ירדו ועכשיו האתגר הגדול הוא איך לצמצם עך את ההוצאות שסעיף ההכנסות, למרות שירד, עדיין יהיה גבוה מסעיף ההוצאות. מהו המרכיב הכי בעייתי למדידה בכל עסק. סעיף שניתן לקרוא לו לוגיסטיקה. משכורות, שכר דירה, ארנונה, הוצאות חשמל ומים, מחירי המוצרים, כל אלו ניתן לכמת ביתר קלות. סעיף הלוגיסטיקה הוא הכי בעייתי ושם הכסף נוזל לנו בין האצבעות. 
מה כן ניתן לעשות והנה עצתי.

להעביר את שירותי הלוגיסטיקה לחברה אחרת בשיטת אווט סורסינג. מה זאת אומרת? ישנן חברות בשוק שמציעות לקחת על עצמן שירותי לוגיסטיקה לעסקים.

כן. שירותי לוגיסטיקה. ולא רק שירותי לוגיסטיקה לעסקים אלא שירותי לוגיסטיקה גם ליבואנים. שירותי לוגיסטיקה ליבואן. חברה כזאת היא חברת יצקאן. חברת יצקאן מציעה לקחת על עצמה לדוגמה את כל תחום השינוע וההובלות של החברה.

כלומר, אתם לא צריכים להחזיק צי רכב, נהגים, אנשי הובלה ואריזה וכן אלאה. חברת יצקאן תעשה זאת עבורכם ותעביר לכם חשבונית בסוף החודש. כל זה מול הסכם מסודר, ביטוח וכל הבטחונות. אלו שירותי לוגיסטיקה. שירותי לוגיסטיקה ליבואנים שנדרשים לשנע לדוגמה את הסחורה שלהם למחסנים ולחנויות או שירותי לוגיסטיקה לעסקים שנדרשים לשנע את הסחורה ללקוחות הסופיים וכדומה..דוגמה נוספת יכולה להיות מחסנים.

חברת
 יצקאן יכולה להעמיד מחסנים כחלק משירותי לוגיסטיקה ליבואן או לחברה עסקית כאן בארץ שמורכת ציוד או מחזיקה כל ציוד שהוא וכך לחסוך לה את הוצאות המחסן, כח האדם וכיוצא בזה מול חשבונית בסוף החודש. זוהי דרך מצויינת להשיג שליטה הרבה יותר חזקה על סעיף ההוצאות ולהתרכז במה שחשוב יותר. סעיף ההכנסות. צרו קשר עם חברת יצקאן עוד היום. בהצלחה. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: