074-708-70-31

שירותי הפצת ריהוט

חברות רבות בארץ מסתמכות על מגוון רחב של פעולות על מנת להגיע לביתו של הלקוח. משלב הייצור, אחסון, שיווק בחנויות פיזיות או אלקטרוניות, מכירה והובלה לבית הלקוח. כל אלו פעולות מורכבות שמצריכות כמובן ידע רב, שליטה רבה וכמובן כסף רב. הרבה מאד הוצאות מסתתרות מיותרות בתוך תהליכים ושלבים אלו. חלקם מאד קל לכמת, לדוגמה, שלב הייצור בו קונים במחיר מסוים חלקים מסויימים או חומרים מסויימים מהם מרכיבים מוצר סופי. או עלות השיווק והמכירה כולל פרסום ואחזקת כוח אדם כולל משכורות, עלויות קבועות וכדומה.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

אך ישנם שלבים בשרשרת הייצור והמכירה שהם יותר קשים לכימות וחישוב הם באמת השלבים בהם צריך לתת יותר דגש בשליטה ובקרה. כל אלו נכונים תמיד ונכונים שבעתיים בתקופה כל כך קשה כלכלית זאת. 

שלב ההפצה הוא כזה. מהו שלב ההפצה. לקיחת המוצר מהמחסנים עד לבית הלקוח. אם אלו שירותי הפצת ריהוט לדוגמה או שירותי הפצה בכלל. הפצת ריהוט זוהי לא פעולה פשוטה.

מדובר במוצרים מורכבים, גדולים, שבירים, יקרים שצריך לדעת איך לטפל בהם. בכדי לחסוך, חברות רבות לוקחות חברות אווט סורסינג לטובת שירותי הפצה לעסקים. 

אך ישנם מעט מאד חברות היודעות להעניק שירותים אלו במקצוענות ראויה בעיקר בשוק התחרותי בו אנחנו חיים. חברה אחת שניתן להזכירה היא חברת יצקאן. חברת יצקאן  נוסדה בדיוק בשביל המטרה הזאת. להעניק שירותי אווטסורסינג לחברות ויבואנים. לבצע שירותי הפצת ריהוט או שירותי הפצה בכלל. חברת יצקאן מבצעת הפצת ריהוט לחברות ולחנויות עד לבתי הלקוחות במקצוענות ראויה לשבח. זאת יעידו חברות רבות שעובדות עם החברה והלקוחות הסופיים המרוצים. 

בימים טרופים אלו בהם הכלכלה מקרטעת וכל שקל שנכנס או יוצא חשוב הרבה יותר מבימים רגילים, כדאי מאד לשקול את כל הנושא הזה. מערך הפצה עצמאי הנו מערך יקר ביותר ובעיקר בגלל העלויות הקבועות שלו. רכבים, כוח אדם וכדומה..שירותי הפצת ריהוט ושירותי הפצה לעסקים אלו שירותים שחובה על כל מי שרוצה לשרוד לקחת בחשבון ברצינות. המעבר להתקשרות לחברת אאוט סורסנינג כגון יצקאן הוא לא מורכב או מסובך והוא יוכל לחסוך לכם בעתיד כספים רבים. אז אם אתם נדרשים לשירותי הפצת ריהוטיצקאן היא החברה עבורכם. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: