074-708-70-31

שירותי הובלה של ריהוט

זקוקים לשירותי הובלה של ריהוט? כדאי שתשיירנו לכם יום ושעה למעבר שלכם! בכדי לעשות זאת, אתם צריכים לפנות לחברת הובלות מקצועית המספקת את כל השירותים החיוניים להובלה של ריהוט משרדי או ריהוט של תכולת בית. אחד מהשירותים החיוניים להובלה של רהיטים הוא שירות פירוק והרכבה של נגר. חברת הובלה מקצועית תספק לכם שירות נלווה לשירות ההובלה הכולל פירוק רהיטים והרכבתם לאחר המעבר לדירה או למשרד החדש שלכם. 
הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

שירותי הובלה למשרדים של חברת הובלות מקצועית
 
אם אתם מעבירים את המשרד שלכם לבניין אחר, אל תהססו והזמינו כבר עכשיו שירותי הובלה למשרדים. שירותי הובלות למשרדים מתבצעים על-ידי אנשי מקצוע המתמחים באריזה, פירוק והרכבה ובהובלה מקצועית של רהיטים משרדיים, ציוד משרדי וציוד ממוחשב. 
 
שירותי הובלות קטנות למגזר הפרטי והעסקי
 
גם שירותי הובלות קטנות ניתן להזמין מחברת הובלות למשרדים. אם אתם בעלי עסק קטן או משרד עם מספר רהיטים קטן וציוד משרדי, אתם יכולים לבצע הזמנה של שירותי הובלות דרך חברה מקצועית להעברת משרדים ובתי עסק. 
 
שירותי הובלת דירות כולל אריזה ואחסון
כאשר אתם מזמינים שירותי הובלת דירות או הובלה של משרדים, תוכלו לבקש גם שירותי אריזה ואחסון. שירותי האריזה יקלו עליכם את המעבר ויחסכו לכם זמן יקר. אם תחליטו גם להוסיף את שירותי האחסון של חברת ההובלות, תוכלו להינות מזמן נוסף עד המעבר שלכם למקום החדש. 
 
למי כדאי לפנות לשירותי הובלה של ריהוט וציוד משרדי?
 
בכדי לקבל את שירות ההובלות הטוב ביותר למעבר שלכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ המתמחה בהובלה של ריהוט משרדי, ציוד ממוחשב ואחסון של תכולת משרדים. צוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ כולל נגרים אשר יבצעו את מלאכת פירוק והרכבת הרהיטים שלכם בצורה המקצועית והטובה ביותר.
 
חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מציעה – שירותי הובלה של ריהוט
 
לפנייה לצוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ, השאירו את הפרטים האישיים או את פרטי העסק שלכם באתר החברה ונציג חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ יחזור אליכם בהקדם. שירותי חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ כוללים מעטפת שירותים לוגיסטיים ושירותי הובלות מהטובים בארץ ואתם מוזמנים להינות מכל השירותים הללו תחת קורת גג אחת.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: