074-708-70-31

שירותי הובלה לבתי יוקרה

מתכננים לעבור לבית פרטי חדש? אם אתם גרים בבית פרטי ומעוניינים לעבור לבית גדול ומרווח יותר, יש לכם את האפשרות להזמין שירותי הובלה לבתי יוקרה. הובלות לבתי יוקרה כוללים מספר שירותים חשובים לכל בית פרטי או וילה פרטית גדולה. כאשר יש צורך להעביר בית פרטי גדול, כמות התכולה תיהיה בהתאם, לכן חשוב לפנות לחברה להובלות המספקת מספר משאיות להובלה על מנת שתוכלו לבצע את ההובלה שלכם ביום אחד. 
הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

שירותי הובלה לוילה כולל פירוק והרכבת רהיטים
 
בכדי לחסוך בזמן ולבצע את המעבר לבית הפרטי החדש במהירות וביעילות, חברה לשירותי הובלה לוילה תספק לכם שירותי פירוק והרכבת רהיטים. פירוק והרכבת הרהיטים של הבית מתבצעים על-ידי נגרים מקצועיים על מנת שיהיה ניתן להחזיר את הרהיטים שלכם למצב המקורי שלהם בעת ההרכבה. שירות פירוק והרכבת רהיטים לבתים פרטיים הוא קריטי בכדי לשמור על הרהיטים היקרים שלכם בצורה מושלמת לאורך כל תהליך ההובלה מהבית הפרטי הישן עד להובלה לוילה החדשה. 
 
הזמנת שירותי הובלה לוילות 
 
להזמנה של שירותי הובלה לוילות כולל שירותי אריזה ופירוק והרכבת רהיטים, אתם מוזמנים לפנות לחברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מספקת שירותים לוגיסטיים מקצועיים לבתי עסק, חברות ואנשים פרטיים המעוניינים בשירותי הובלות מורכבים. צוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום ההובלות ונגרים מקצועיים אשר מתמחים בפירוק והרכבה של רהיטים בעת המעבר שלהם בין בית לבית. 
פנייה לשירותי הובלה בתי יוקרה  
 
צוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ ישמח לספק לכם שירותי הובלה בתי יוקרה עם הצוות המקצועי ביותר. שירותי החברה כוללים ביטוח תכולה לכל שלבי המעבר לבית החדש בכדי שתוכלו להיות רגועים לכל אורך יום המעבר של הבית. אם אתם גרים בבית פרטי גדול ויש לכם הרבה ציוד אישי וריהוט להעביר, צוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ ידאג לספק לכם את מספר המשאיות הדרוש על מנת שתוכלו לבצע את המעבר בצורה המהירה והיעילה ביותר. 
 
שירותי הובלה לבתי יוקרה דרך חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ
 
לקבלת הצעת מחיר לשירותי הובלה לבתי יוקרה של חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותשריינו את תאריך המעבר שלכם. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: