074-708-70-31

שירותי אריזה

שירותי אריזה הפכו בשנים האחרונות למבוקשים במיוחד, ובצדק. יותר ויותר אנשים מעדיפים לא לבזבז זמן יקרה, מתוך ההבנה כי מעבר דירה הינה משימה לא פשוטה בפני עצמה. בהתאם לכך, הם פונים לחברה אשר מתמחה במתן שירותי אריזה. כמו כן, חשוב לזכור כי שירותי אריזה חייבים להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר עברו הכשרה רלוונטית. כך תוכלו לקבל ביטחון ושקט נפשי ביום לחוץ ומרגש כמו מעבר דירה. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

יצקאן הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מעניקה שירותי WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. החברה שמה לה למטה להיות חברת לוגיסטיקה והפצה אשר שומרת על הגינות, יושרה והתחדשות מתמדת, ומתחייבת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר. החברה הוקמה במטרה לשפר את ענף ההובלות, ומעניקה שירותי העברת משרדים, דירות, מפעלים וכדומה, ואף מעניקה שירותי אחסון ואריזה ברחבי הארץ. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, לעמוד בלוחות זמנים, יחס אישי, אדיב ואמין, וכמובן שירות ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה במתן שירותי ארידה, ומעניקה מענה מקצועי, יעיל ומהיר עבור כל מי שמחפש שירותי חברת הפצה. 

חברת הפצה

במידה ואתם מחפשים חברת הפצה חשוב כי תערכו סקר שוק מקיף, ותבחרו בסופו של יום את החברה המקצועית והמנוסה ביותר, כזו שתבטיח לכם שירות אמין ובטוח. חברה כזו תחזיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כאלה שעברו הכשרה רלוונטית ויכולים להבטיח לכם את השירות המקצועי, המהיר והטוב ביותר. 

יצקאן הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מעניקה שירותי WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. החברה שמה לה למטה להיות חברת לוגיסטיקה והפצה אשר שומרת על הגינות, יושרה והתחדשות מתמדת, ומתחייבת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר. החברה הוקמה במטרה לשפר את ענף ההובלות, ומעניקה שירותי העברת משרדים, דירות, מפעלים וכדומה, ואף מעניקה שירותי אחסון ואריזה ברחבי הארץ. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, לעמוד בלוחות זמנים, יחס אישי ואמין, וכמובן שירות ללא פשרות. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: