074-708-70-31

שירותי אריזה והובלה

מחפשים שירותי אריזה והובלה מקצועיים? שירותי הובלות של היום הם כבר לא מה שהיה פעם. היום אתם מקבלים הרבה מעבר לשירות הובלה כאשר השירותים היום כוללים בין היתר אריזה מקצועית של כל הציוד, עיטוף רהיטים עם ציוד ניילון מקצועי, אריזה ייחודית לציוד שביר, שירותי הובלה במנוף ושירות לפירוק רהיטים גדולים והרכבתם מחדש במקום החדש. את שירותי ההובלה המתקדמים תוכלו לקבל עבור הבית שלכם או המשרדים שלכם ולהינות משירות ברמה גבוהה אשר שומר על הציוד שלכם באופן מלא.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

שירותי הובלה ואריזה לחברות ובתי עסק

אם אתם בעלי עסק או חברה ומעוניינים בשירותי הובלה ואריזה, כדאי לכם לשקול הזמנת שירות הכולל הובלה במשאית עם מנוף. מנוף הרמה יסייע בהעברה של הציוד באופן מהיר ויעיל ויכול לחסוך לכם זמן יקר שבו אתם שוכרים את המשרד החדש אך לא יכולים להשתמש בו עד לסיום ההובלה. עם מנוף, ההובלה תהיה מהירה יותר!

שירותי אריזה והובלות למגזר הפרטי

שירותי המנוף רלוונטיים גם למגזר הפרטי ונפוצים בעיקר לדירות בהן המעלית היא קטנה מדי או שאין מעלית כלל בבניין. שירותי אריזה והובלות למגזר הפרטי מעניקים לכם שירות מ-א’ עד ת’ המאפשר לכם להמשיך בשגרה שלכם ולעבור את יום המעבר בצורה קלה וללא חששות. צוות חברת ההובלה ידאג לארוז הכל בצורה מקצועית, לפרק את כל הרהיטים הגדולים ולהעמיס אותם בעדינות במשאית ההובלה.

הובלות כולל אריזה במחירים מעולים!

אם אתם רוצים שירות הובלות כולל אריזה במחיר משתלם במיוחד, חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ היא הכתובת שלכם! חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מובילה את תחום ההובלות לבתי עסק ולמגזר הפרטי ומספקת שירותי אריזה והובלה למאות לקוחות בכל הארץ עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום ההובלות.

פנייה לחברת הובלה ואריזה – יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ

לפנייה לחברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם או של העסק שלכם בטופס הרישום באתר ונציג חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ יחזור אליכם בהקדם לתיאום היום והשעה להובלה. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ נחשבת לחברת הובלה ואריזה מקצועית המספקת לכם מעטפת שירותים לכל תהליך ההובלה של התכולה שלכם כאשר צוות החברה יתן לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד לשירותי אריזה והובלה לכל סדר גודל!

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: