074-708-70-31

שירותי אחסון לריהוט

שירותי אחסון לריהוט רלוונטים עבור כל מי שעובר דירה וזקוק לאחסון של ציוד ורהיטים למשך פרק זמן מסוים. כמובן כי בכל הנוגע לתחום זה, חשוב כי תבחרו בחברה מקצועית, אמינה ומנוסה אשר מתחמה במתן שירותי אחסון לריהוט, ולא תתפשרו על פחות מכך. אחסון של תכולת דירה חייב להתבצע תחת התנאים המחמירים ביותר, על מנת לשמור על היקר לכם מכל. כמו כן, שירותי אחסון לריהוט מאפשרים לכם ליהנות משקט נפשי וביטחון. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

יצקאן הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מעניקה שירותי WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. החברה שמה לה למטה להיות חברת לוגיסטיקה והפצה אשר שומרת על הגינות, יושרה והתחדשות מתמדת, ומתחייבת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר. החברה הוקמה במטרה לשפר את ענף ההובלות, ומעניקה שירותי העברת משרדים, דירות, מפעלים וכדומה, ואף מעניקה שירותי אחסון ואריזה ברחבי הארץ. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, לעמוד בלוחות זמנים, יחס אישי ואמין, וכמובן שירות ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה במתן שירותי אחסון לריהוט, פירוק והרכבת רהיטים ועוד. 

פירוק והרכבת רהיטים

אין ספק כי שירותי פירוק והרכבה של ריהטים הינה מלאכה ייחודית ומורכבת. בהתאם לכך, עליה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום ומחזיקים בכלים ובמכשור המתקדם ביותר. בשנים האחרונות, רבים בוחרים לפנות לחברה מקצועית אשר תפרק ותרכיב עבורם רהיטים שונים בעת המעבר, על מנת לחסוך זמן יקר. 

יצקאן הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מעניקה שירותי WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. החברה שמה לה למטה להיות חברת לוגיסטיקה והפצה אשר שומרת על הגינות, יושרה והתחדשות מתמדת, ומתחייבת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר. החברה הוקמה במטרה לשפר את ענף ההובלות, ומעניקה שירותי העברת משרדים, דירות, מפעלים וכדומה, ואף מעניקה שירותי אחסון ואריזה ברחבי הארץ. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, לעמוד בלוחות זמנים, יחס אישי ואמין, וכמובן שירות ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי פירוק והרכבת רהיטים. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: