074-708-70-31

שירותי אחסון למוצרי חשמל

תקופת הקורונה מאלצת חברות רבות לערוך שינויים בכל קו המחשבה שלהם וכל שרשרת השיווק וההפצה. גם בתקופות רגילות, אלו שאם אתם זוכרים, היו מנת חלקינו לפני שישה חודשים, כל תחום הלוגיסטיקה בכל חברה הוא התחום בו הכי הרבה כסף “מבוזבז” יוצא ללא פיקוח או ללא יכולת לכמת אותו בצורה מדוייקת להוצאה ברורה. עלויות המוצרים, משכורות, שכר דירה, הוצאות חשמל, מים, ארנונה וכדומה הם הוצאות קבועות וידועות לכולם. למרות שגם שם צריך לחסוך, מעט מאד ניתן לעשות מול סעיפים אלו. בזמן הקורונה נפגע מאד וצומצם סעיף כוח האדם אך זה כמובן בגלל הירידה בדרישות למוצרים ובגלל הסגרים. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

אם כן, איך ניתן, בעיקר בתקופות קשות, לחתוך מאד בעלויות הלוגיסטיקה שבניהן ניתן לציין את סעיפי האחסנה, שילוח, אריזה, וכדומה? בעיקר עבור מוצרים אלקטרוניים או חשמליים יקרים יחסית ובעלי נפח יחסית גדול. כלומר, לא ניתן להכניסם למגירה או לשים אותם על מדפים כאילו היו ספרים.

שמעתם פעם על חברת יצקאן? אולי כן ואולי לא. אז כדאי שתרשמו את השם. אולי מאמר זה וחברה זאת, תציל לכם את העסק ותשמור אותו רווחי בתקופה קשה זו גם בעתיד. יצקאן היא חברה לפתרונות לוגיסטיים עבור יבואנים ועבור חברות בכלל. מה יצקאן מציעה? היא בעצם מציעה אווט סורסינג של הרבה מהוצאות הלוגיסטיקה שלכם. היא מציעה שירותי אחסון למוצרי חשמל. היא מציעה לכם הפצת מוצרי חשמל.

כן, היא מציעה לכן, החברות הגדולות, שירותי הפצת מוצרי חשמל מעבר לאחסנה למוצרי חשמל. חברת יצקאן בעצם אומרת לכם, “אתם, מנהלי חברות השיווק או מנהלי הלוגיסטיקה של אותם חברות, תנו לנו לנהל עבורכם את תחום הלוגיסטיקה. תורידו את זה מגבכם בעד תשלום חודשי. בעד חשבונית. אנחנו נעניק לכם שירותי אחסון למוצרי חשמל, נעסוק עבורכם בהפצת מוצרי חשמל על ידי מתן שירותי הפצת מוצרי חשמל ונעניק לכם שירותים לוגיסטים נוספים. 

תוכלו לבקש מאיתנו רק אחסנה למוצרי חשמל בלבד מתוך סל 
שירותי אחסון מוצרי חשמל ועוד שירותים כאמור. כל זה מול תעודת אחריות, ביטוח ויחסי עבודה מקצועיים ומאד אדיבים. רק שאלו את לקוחותינו”. לסיכום – מחפשים שירותי אחסון למוצרי חשמל? הקלידו יצקאן וצרו קשר עוד היום. בהצלחה. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: