074-708-70-31

חלל משותף ליבואנים

עם התפתחות הגלובליזציה והיבוא והיצוא הצומחים כיום כמעט בכל מדינה, נוצר ביקוש גדול ליבואנים בכל תחומי המסחר. יבואן אשר מוכר סחורה בישראל, יכול לשכור חלל משותף ליבואנים ולהינות מכל השירותים החשובים ביותר לעסק הפועל בתחום היבוא. בכדי שיבואן יוכל לקדם את העסק שלו באופן יעיל ומהיר, הוא יכול לשכור חלל עבודה משותף ומקום לאחסון הציוד מאותה חברה ולהתחיל לפתח את העסק שלו בדרך הטובה ביותר. 
הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

השכרת חללים משותפים ליבואן
 
בטווח הארוך, יבואנים אשר מעוניינים לגדול ולצמוח אינם יכולים לעבוד מהבית. לכן, שכירות בחללים משותפים ליבואן הם משתלמים ביותר ואף מאפשרים ליבואן להכיר יבואנים נוספים מתחומים שונים היכולים להיות שותפים פוטנציאליים לעסקאות יבוא ויצוא. 
 
חללים משותפים ליבואנים במחירים מעולים
 
אם החלטתם לשכור חללים משותפים ליבואנים, עכשיו זה הזמן למצוא את המחיר הטוב ביותר לעסקת השכרת חלל משותף לעסק. אחת החברות המובילות כיום בתחום השכרת חללי עבודה משותפים לעסקים העוסקים ביבוא, היא יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ אחראית על מעבר סחורות מיבוא וליצוא למאות חברות ועסקים ברחבי הארץ. בזכות חללי העבודה להשכרה של חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ, ניתן לקבל שירות מלא ליבואנים הכולל מעבר של כל הסחורות לאחסון באופן שוטף.
 
לוגיסטיקה ליבואן דרך חברה מקצועית 
 
אם אתם זקוקים לשירותי לוגיסטיקה ליבואן ומוצאים את עצמכם ללא פתרון קבוע למעבר הסחורה שלכם למשרדי החברה או העסק, אתם מוזמנים לפנות לצוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ המספקת שירות מקצועי ואישי לכל תחומי העסקים. החברה מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה לעסקים ובתי עסק כגון שירות אחסנה, שירותי אריזה, שירותי הובלה לעסקים וחברות ווכמובן חללי עבודה משותפים לצורכי יבוא וניהול העסק. יבואנים נדרשים לעיתים לשכור מקום אחסון גדול ואינם יכולים להסתמך רק על משרד. במקרה זה, חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ תאפשר להם אחסנה לתקופה מוגדרת מראש. 
 
חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מציעה ללקוחותיה – חלל משותף ליבואנים 
 
בחיפוש אחר חלל משותף ליבואנים, תוכלו להגיע עד הצוות המקצועי של חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ. צוות החברה מאפשר לכם לשכור חלל משותף אשר יהווה בית ומקום קבוע לבית העסק או החברה שלכם. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: