074-708-70-31

חברות הובלה

כיום, ניתן למצוא בשוק היצע רחב ומגוון של חברות הובלה. בהתאם לכך, מומלץ וחשוב לערוך סקר שוק קפדני ורחב, כזה שיאפשר לכם להכיר את כל חברות הובלה הקיימות כיום, ולבחור את הטובה ביותר. התפקיד המרכזי של חברות הובלה הוא לוודא כי הרכוש שלכם עובר בבטחה ממקום אחד לשני, ולכן עליהן להחזיק באנשי המקצוע המנוסים והאמינים ביותר. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

יצקאן הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מעניקה שירותי WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. החברה שמה לה למטה להיות חברת לוגיסטיקה והפצה אשר שומרת על הגינות, יושרה והתחדשות מתמדת, ומתחייבת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר. החברה הוקמה במטרה לשפר את ענף ההובלות, ומעניקה שירותי העברת משרדים, דירות, מפעלים וכדומה, ואף מעניקה שירותי אחסון ואריזה ברחבי הארץ. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, לעמוד בלוחות זמנים, יחס אישי ואמין, וכמובן שירות ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה מענה מקצועי לכל מי שמחפש חברות הובלה, חברת אחסנה, חברת הובלה, חברת הובלות, מובילים ועוד.

חברת אחסנה

במידה ואתם מחפשים חברת אחסנה חשוב כי לא תתפשרו על פחות מהמקצועי והטוב ביותר, במיוחד כאשר זה מגיע לציוד ורכוש שלכם, עליו אתם רוצים לשמור בצורה המיטבית. 

חברת הובלה

דרך יעליה במיוחד לזהות חברת הובלה אמינה ומקצועית היא לוודא כי החברה אכן מחזיקה בכל הרישיונות הרלוונטים, ציוד אמין ובטיחותי ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה. 

חברת הובלות

מומלץ לוודא לפני בחירה של חברת הובלות כי היא מציעה לכם אחריות מלאה על הציוד והריהוט שלכם לאורך תהליך ההובלה. כך תוכלו להיות בטוחים ושקטים. 

מובילים

יצקאן הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מעניקה שירותי WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. החברה שמה לה למטה להיות חברת לוגיסטיקה והפצה אשר שומרת על הגינות, יושרה והתחדשות מתמדת, ומתחייבת להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר. החברה הוקמה במטרה לשפר את ענף ההובלות, ומעניקה שירותי העברת משרדים, דירות, מפעלים וכדומה, ואף מעניקה שירותי אחסון ואריזה ברחבי הארץ. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, לעמוד בלוחות זמנים, יחס אישי ואמין, וכמובן שירות ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי מובילים. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: