074-708-70-31

הובלת משרד

שירותי הובלת משרד הפכו בשנים האחרונות למבוקשים ופופולרים במיוחד. עם זאת, לפני שאתם מחפשים ובוחרים חברה אשר מתמחה בשירותי הובלת משרד חשוב כי תערכו סקר שוק ותוודאו כי מדובר בחברה אשר מתמחה בתחום. חברת הובלת משרד יודעת בדיוק כיצד לבצע פירוק והרכבה של הרהיטים השונים במשרד החדש באופן המקצועי והנכון ביותר.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

יצקאן הינה החברה הראשונה באירופה אשר מעניקה שירות WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מתמחה במתן שירותי הובלת משרד, הובלת משרדים במרכז, העברת משרדים, שירותי הובלה למשרד ועוד. 

הובלת משרדים במרכז

בשונה מסוגי הובלות אחרים, הובלת משרדים במרכז דורשת הגעה למשרד הישן על מנת לתכנן באופן הנכון והמדויק ביותר את תהליך ההובלה. צוות החברה בודק מהו גודל המשרד החדש, האם קיימת חנייה קרובה, כמה ציוד ואנשי צוות נדרשים ליום ההובלה ועוד, זאת על מנת להעניק הצעת מחיר מתאימה ושירות מקצועי. מדובר בשלבים מהותיים וחשובים במיוחד אשר יבטיחו כי יום המעבר יעבור על הצד המהיר, המקצועי והיעיל ביותר, ללא פגיעה בשגרת העבודה. 

העברת משרדים

המטרה בשירותי העברת משרדים הינה חד משמעית וברורה לשני הצדדים: שאף פגישה, מטלה או פרויקט יפגעו בעקבות המעבר. לכן, חשוב במיוחד לבחור אך ורק בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויודעת כיצד עליה לפעול. יצקאן הינה החברה הראשונה באירופה אשר מעניקה שירות WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות.

שירותי הובלה למשרד

שירותי הובלה למשרד חייבים להתחיל בתכנון קפדני של שלבי ההעברה, תוך תיאום מלא מול הלקוח, סדר המשימות, לוח הזמנים ועוד, על מנת להבטיח העברה מקצועית ומהירה. אמנם קיימות חברות רבות בשוק אשר מציעות שירותים מסוג זה, אך מומלץ ורצוי לבחור בחברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום.

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: