074-708-70-31

הובלת משרדים במרכז

מתכננים לעבור למשרדים חדשים באיזור המרכז? כל מעבר למשרד חדש הוא מרגש אך גם מעלה חששות רבים. בכדי שהחששות הללו יעלמו ותוכלו להיות רגועים לאורך כל ההובלה, מומלץ לכם לפנות לחברה מקצועית להובלת משרדים במרכז המספקת מעטפת שירותים מלאה לכל הובלה הכוללת ארגזים, אריזה מקצועית, עיטוף כל הריהוט לשמירה עליו בעת העברה ואחסון הציוד המשרדי שלכם לזמן מוגדר מראש במחסנים מאובטחים.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

העברת משרד עם משאית מנוף

אחת הדרכים להעברת משרד היא באמצעות שימוש במשאית עם מנוף הרמה. משאית עם מנוף הרמה מאפשר לבצע מעבר של כל הריהוט הגדול והכבד בצורה מושלמת כאשר המעבר מתבצע מהחלונות או המרפסת ולמעשה מאפשר עבודה מהירה יותר של כל המובילים המגיעים לבצע את העבודה.

העברת משרדים ביום אחד

המשרד שלכם גדול? יש לכם הרבה ריהוט להובלה? היום אפשר להעביר משרד ביום אחד דרך חברה מקצועית המספקת לכם את מספר המשאיות הנדרש לכם. העברת משרדים ביום אחד מתבצעת על-ידי מספר אנשי צוות גדול ומספר משאיות המותאמות לתכולה המיועדת להובלה.

מה המחיר להובלות משרדים?

את המחיר הטוב ביותר להובלות משרדים תוכלו לקבל דרך חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ הנחשבת לאחת החברות הטובות ביותר בתחום הובלות למשרדים והיא מספקת לכם את כל השירותים הרלוונטיים להובלת משרדים במרכז כולל פירוק והרכבה של ריהוט, הובלה עם משאית מנוף, אריזה ועיטוף כל הציוד והתכולה שלכם אופן מקצועי ובטוח.

יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מציעים – הובלת משרדים במרכז

יש לכם כבר תאריך למעבר למשרדים החדשים? זה הזמן ליצור קשר עם הצוות המקצועי של חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ ולהינות משירות ברמה אירופאית עם צוות מובילים מיומן ומקצועי המשרת מאות לקוחות עסקיים בכל הארץ לצורכי הובלה של משרדים, אחסון תכולה, שירותי הפצה של סחורה לעסקים, ניהול מלאי של סחורות ושירותי לוגיסטיקה מתקדמים.

זה הזמן ליצור קשר עם צוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ ולשריין את התאריך המעבר שלכם למשרדים החדשים! מלאו את פרטי החברה או העסק שלכם בטופס הרישום באתר, או לחילופין חייגו למשרדי החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. צוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ יטפל בפנייה שלכם במקצועיות ובמהירות ויתאם עבורכם הובלה ביום ובשעה הדרושים לכם!

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: