074-708-70-31

הובלות בית עסק

הובלות בית עסק למקום חדש אינן מסתמכות רק בבחירה של חברה מקצועית ואריזת הציוד. מעבר של בית עסק טומן בחובו מגוון רחב של משימות חשובות ומהותיות, היערכות מוקדמת אשר תבטיח מעבר מוצלח, מהיר ויעיל. לפני הובלות בית עסק חשוב לערוך רשימה מסודרת אשר כוללת את רשימת הציוד, התכולה והרהיטים למעבר. כמו כן, מומלץ לפרט כמה שיותר, על מנת להבטיח דיוק ואפקטביות. רצוי ומומלץ לבחור חברה אשר מתמחה בשירותי הובלות בית עסק. יצקאן הינה החברה הראשונה באירופה אשר מעניקה שירות WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי הובלות בית עסק, הובלת בתי עסק, מקום אחסנה לעסק, מקום אחסנה לעסקים ועוד. 
 

הובלת בתי עסק

הובלת בתי עסק הינה הכרח של ממש עבור כל מי שנדרש להעביר את העסק למשכן חדש. אין זה משנה אם מדובר על עסק גדול, קטן, ותיק או חדש. שירותי הובלה יכולים להבטיח מעבר מהיר, קל ואפקטיבי יותר, ללא פגיעה בשגרת העסק ובפעילות העבודה. חשוב לקחת בחשבון כי לא כל חברת הובלות מתמחה בשירותי הובלה של עסקים, ולכן יש לשים דגש על כך, ולבחור אך ורק בחברה אשר מכירה את התחום ומחזיקה בניסיון רב. בנוסף, מומלץ לבחור בחברה אשר מציעה ביטוח, על מנת למנוע נזקים ועוגמת נפש. 

מקום אחסנה לעסק

כל עצמאי זקוק בשלב כזה או אחר מקום אחסנה לעסק. מדובר בשירותים מבוקשים במיוחד ואף זולים, אשר מאפשרים לבעל העסק לחסוך כסף רב ואף להגביר את הרווח לטווח הארוך. יצקאן הינה החברה הראשונה באירופה אשר מעניקה שירות WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. 

מקום אחסנה לעסקים

מקום אחסנה לעסקים יכול להיות מחסן ויכול להיות מכולה פשוטה. כך או אחרת מדובר על מקום בו ניתן להציב את המסמכים, הרהיטים והסחורה בביטחון ושקט נפשי לאורך זמן. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: