074-708-70-31

הובלה של וילות

עוברים לבית חדש? מעבר של בית פרטי גדול יכול להיות מורכב במיוחד אם מדובר בכמות גדולה של ציוד וריהוט. בכדי לבצע הובלה של בתים פרטיים, רצוי להזמין שירותי הובלות מחברה מקצועית המספקת שירות הובלה של וילות והובלה של בתים צמודי קרקע. השירות להובלות של בתים פרטיים כולל בין היתר אריזה של הציוד האישי ועיטוף ציוד וריהוט יקר.
הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

ברוב המקרים יש צורך גם בפירוק רהיטים מסויימים בכדי להוציאם מחדרי השינה וחדרי האמבטיה. צוות מקצועי של מובילים ונגרים יכול לבצע את האריזה ופירוק הרהיטים בצורה הטובה והיעילה ביותר. 
הובלה של וילה כולל אריזה
 
אם החלטתם להזמין הובלה של וילה למעבר לבית החדש, מומלץ לצרף להובלה גם שירות אריזה. שירות אריזה כאמור נחשב לאחד השירותים אשר ניתן לקבל מחברות הובלות מקצועית. האריזה מתבצעת על-ידי אנשי מקצוע מיומנים המכירים את כל דרכי האריזה והעיטוף בכדי לשמור על הציוד שלכם באופן הבטוח ביותר. 
 
הובלות וילות במחיר משתלם
 
כאשר אתם מזמינים הובלות וילות, כדאי שתבדקו האם המחיר תואם את התקציב שלכם. המחיר להובלה ואריזה תלוי במספר פרמטרים כגון:
 
  • מספר הארגזים להובלה.
  • יום ההובלה ושעת ההובלה (שעות עומס בכבישים מול שעות נוחות).
  • כמות הציוד, מכשירי החשמל והריהוט.
  • מספר המשאיות הדרושות להובלת התכולה מהוילה לבית החדש. 
הובלות וילות במרכז עם חברה מקצועית
 
על מנת שתוכלו לקבל את כל השירותים החיוניים להובלה של וילות, אתם מוזמנים לפנות לחברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ. חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר במתן שירותי הובלות וילות במרכז הארץ. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהטובים ביותר ונגרים האחראים על פירוק והרכבת הרהיטים המועברים מהוילה לבית 
החדש שלכם. 
 
חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ מציעה ללקוחותיה הובלה של וילות
 
צוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ ישמח לסייע לכם בכל שירותי ההובלה והשירותים הנלווים לה ולספק לכם מעבר בית קל ומהיר. שירותי חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ כוללים ביטוח תכולה לציוד ולריהוט שלכם לאורך כל תהליך המעבר של התכולה לבית החדש. ברגע שבחרתם בצוות חברת יצקאן הובלות ולוגיסטיקה בע”מ, תדעו שבחרתם באנשי המקצוע האיכותיים ביותר לביצוע הובלה של וילות ובתים צמודי קרקע. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: