074-708-70-31

הובלה ואריזת דירות

מעבר בין דירות זוהי פעולה שמתרחשת יום יום והרבה. קונים, מוכרים, שוכרים, מתפנים, משתדרגים וכל שמות העצם והפועל הרלוונטיות. פעם היינו לוקחים איזשהו טנדר, שמים את הכסא והתקליטים ואת המזרון ועוברים. כיום פעולת המעבר בין דירות היא מורכבת הרבה יותר. למה?  כי אנחנו צוברים הרבה יותר רכוש והאביזרים אותם אנחנו צוברים כוללים מכשירי חשמל ואלקטורניקה מאד רגישים למכות, טלטולים וטיפול לא ראוי בכלל. כלומר, כבר מאד קשה עד בילתי אפשרי לבצע העברת דירה ממוצעת לבד. 

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

בתקופת הקורונה, קצב מעברי הדירות, למגינת ליבם של הרבה מאד אנשים, התגבר מאד בגלל אי היכולת של רבים וטובים להמשיך ולשלם שכר דירה או משכנתא עבור הבתים או הדירות בעיקר בהן הם מתגוררים. 

ישנן חברות רבות בארץ המציעות שירותי הובלה ואריזת דירות. רובן הגדול הן לא חברות “אמיתיות” אלא שני חברה או שלושה עם משאית שמציעים את שרותיהם. במידה ואתם עומדים בפני העברת דירה ומעבר לדירה אחרת, ואתם קוראים מאמר זה בכדי לקבל את האינפורמציה הדרושה הרלוונטית, בשום אופן, אם רכושכם יקר לכם, אל תתפתו. לא עבור זמינות ולא עבור מחיר. 

למרות שאני לא מכיר את החברות הללו ואין לי מילים רעות ספציפיות להגיד עליהן, הובלה ואריזת דירות היא מקצוע לכל דבר ולא חלטורה.  אני לא מדבר כאן על הובלה ואריזה או הובלות ואריזה או הובלות ואריזות של מוצרים כמו כסאות פלסטיק למשל. אלא על הובלה של דירה. 
על מי כן אוכל להמליץ? אם כן, תרשמו לפניכם את חברת יצקאן. אם תכנסו לאתר חברת יצקאן מייד תראו שמדובר על חברה רצינית, ותיקה, מקצוענית בתחומים שאותם היא מציעה לקהל לקוחותיה, אמינה וכל עבודה שהיא מציעה מהסוג הזה של הובלה ואריזה, הובלות ואריזה והובלות ואריזות שזה בעצם משהו שניתן לסכם בהובלה ואריזת דירות, כוללת חוזה מסודר בין הצדדים וביטוח בעלות גבוהה מאד שתכסה בקלות כל נזק שעלול לקרות. 

עובדי חברת יצקאן מנוסים ומכירים את הערך הרב, הן הכספי והן הסנטימנטלי שיש לתכולת הדירות עבורכם ויעשו הכל על מנת שהמעבר יתבצע מהר וכשורה. 

אז בלי הרפתקאות. צרו קשר עוד היום לגבי הובלה ואריזת דירות. מעבר נעים ומהיר. בהצלחה. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: