074-708-70-31

אחסנה לתכולת מכולה

שירותי אחסנה לתכולת מכולה הפכו בשנים האחרונות למבוקשים במיוחד, זאת בעקבות מצוקת הדיור והעובדה כי יותר ויותר אנשים עוברים בתדירות גבוהה יותר. אנשים רבים נעזרים בשירותי אחסנה לתכולת מכולה על מנת לאחסן את הרהיטים ותכולת הדירה שלהם. בנוסף, אחסנה לתכולת מכולה מתאימה גם עבור מי שנדרש לעבור לחו״ל לתקופת זמן ארוכה וכדומה.

הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

כמו כן, כשזה מגיע לשירותי אחסנה חשוב לא להתפשר ולבחור בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. יצקאן הינה החברה הראשונה באירופה אשר מעניקה שירות WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי אחסנה לתכולת מכולה, אחסנה למכולה, אחסנת תכולת מכולה, ומעניקה מענה מקצועי עבור כל מי שמחפש חברת אחסנה מקצועית ובעלת ניסיון. 

אחסנה למכולה

סקרים אשר נעשו בתחום בשנים האחרונות מעידים כי התדירות של מעברי הדירות בישראל הולכת וגוברת. בהתאם לכך שירותי אחסנה למכולה הולכים גם הם וגוברים, והופכים מבוקשים ופופולרים במיוחד בקרב רבים. כאשר מדובר על שירותים מסוג זה, חשוב ומומלץ לבחור אך ורק בחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ויכולה להבטיח שירות אמין ומקצועי.

אחסנת תכולת מכולה

אחסנת תכולת מכולה הינה אידיאלית עבור כל מי שמעוניין לאחסן במקום בטוח את תכולת דירתו. המכולה נחשבת כיום למקום אחסון בטוח ויעיל עבור מגוון רחב של מוצרים, פריטים ורהיטים. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי ריבוי החברות בשוק כיום יוצרות תחרות, ולכן מומלץ לערוך סקר שוק, לבחון את המחירים ובסופו של יום, לבחור בחברה בעלת ניסיון והתמחות בתחום, כזו שתבטיח כי התכולה שלכם תישמר לאורך זמן, ללא נזקים. 

חברת אחסנה

יצקאן הינה החברה הראשונה באירופה אשר מעניקה שירות WE WORK בתחום הלוגיסטיקה ליבואנים ולחברות המובילות במשק הישראלי על בסיס השכרת חללי עבודה משותפים תוך קבלה של שירות לוגיסטי מלא עבור הסחורות שברשותם. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מעניקה מענה עבור כל מי שמחפש חברת אחסנה איכותית ובעלת מוניטין בתחום. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: