074-708-70-31

אחסנה ליבואנים

אנחנו חיים בזמנים מאד קשים ממש מכל בחינה שניתן לבחון. פוליטית, בריאותית,  חברתית וכלכלית. הכל משפיע על הכל. אם לא חילינו בקורונה, אולי הושפענו ממנה כלכלית, אם לא הושפענו כלכלית, אולי נפגענו חברתית ועל התחום הפוליטי אין מה להרחיב במילים. 
כאשר הדברים הם כך, אנחנו צריכים למדוד את פעולותינו, בעיקר הכלכליות, ממש בזהירות.
הובלות, לוגיסטיקה, הפצה ושירותים מתקדמים.
נשמח לעמוד לשירותכם:

הערכים שמובילים את הארגון:

מצוינות

השראה

הצלחה

איזון

משמעת

מחויבות

יצירתיות

נאמנות

אנושיות

אחריות

שקיפות

חברות חזקות נחלשות ואלו שלא היו חזקות לפני המשבר נופלות בכדי לא לומר מתרסקות. השוק השתנה מקצה לקצה הן מבחינת דרישה למוצרים, זמני אספקה, עלויות, כוח אדם ועוד ועוד מרכיבים שבעלי החברות ועובדיהן הבכירים צריכים ללמוד יום יום בזכוכית מגדלת ולאמץ דפוסי עבודה שפעם, ושאני אומר פעם אני מדבר על לפני 6 חודשים, לא עלו בכלל לדיון. 

אחד המרכיבים הכי יקרים בפעילות של כל חברה הוא המרכיב הלוגיסטי. הלוגיסטיקה עולה המון והיא הכי קשה לכימות. כלומר, לשים עליה תו מחיר. פעולות כמו אחסון, הובלה, ניהול מלאים, אחזקת חללי אחסון הן פעולות יקרות מאד שאם פעם (לפני שישה חודשים) בעלי החברות או האחראים על תחומים אלו פעלו לגביהן על אוטומאט, עכשיו הכל השתנה. ישנם פעולות ובשרשרת הייצור או השיווק שצריך היום להעביר לאאוט סורסינג. כלומר, לחפש חברות המעניקות את השירות הנ”ל ולהוריד אותו מאחריותה הישירה של החברה. כך ניתן לארגן מחדש את נושא כח האדם לדוגמה ולעוד הוצאות ופעולות. 
לדוגמה – במידה ואתם יבואנים. ישנן חברות המציעות שירותים אלו. שירותים כמו אחסנה ליבואנים, שירותי WE WORK ליבואנים, חלל משותף ליבואן או ליבואנים כמובן ואחסנה ליבואן כפי שהזכרנו קודם. אחסנה ליבואנים

מי החברה או הגוף המעניק שירותים אלו. הכירו את חברת יצקאן. חברת יצקאן היא חברת שירותי לוגיסטיקה מהגדולות והמקצועניות בארץ. כל מטרתה ומהות קיומה הוא להעניק שירותים אלו כגון שירותי אחסנה יבואנים  או שירותי WE WORK ליבואנים ואם מדברים בגוף בודד אז אחסנה ליבואן או מתן שירותי חלל ליבואן. זה לא צריך להיות עבור חברות גדולות. כולם יכולים להנות משירותי חברת יצקאן ולהוזיל ולפשט באופן דרמטי את כל תחום הלוגיסטיקה בשרשרת הייצור או הייבוא והשיווק של חברתם. שירותי אחסנה ליבואנים הוא הפתרון להמון חברות במצב הלא פשוט שנוצר. בהצלחה. 

הלקוחות שלנו - השותפים שלנו

בין שירותי החברה:

Call Now Button
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 074-708-70-31 או מלאו את הטופס: